If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Eko-Osiedle 10 km od Gbrzybowa :)

Dyskusje o wszystkim
Tomek

Eko-Osiedle 10 km od Gbrzybowa :)

Postautor: Tomek » 21 paź 2017, 13:25

Od Izy i Piotra dostałem informację o czymś takim:

Osiedle Domów Naturalnych w Bończy

Ciekawe o co tam chodzi, ale to super, że to akurat w naszych okolicach! :)

KarolG

Re: Eko-Osiedle 10 km od Gbrzybowa :)

Postautor: KarolG » 22 paź 2017, 21:31

Byłem kiedyś u pana Brzeskiego(pomysłodawcy osiedla i właściciela ziemi). Wspominaliśmy też o nim z Ewą. Dla niego bardzo ważne są jakieś przepływy kosmicznych energii i to przekłada się na kształt i rozmieszczenie domków w terenie.
Trochę bym się bał stawiać u niego dom na jego zasadach.
Z drugiej strony, p. Brzeski jest jednym z najlepszych w Polsce speców od budowania z gliny. Jest też dość chętny do dzielenia się wiedzą i być może mógłby pomóc przy budowie w okolicy.
Moglibyśmy go też odwiedzić i zobaczyć jego "pokazowy" domek...

Maniek

Postautor: Maniek » 22 paź 2017, 21:36

Wygląda ciekawie, dosyć tanie w budowie. 9 co chodzi z tą kosmiczną energią?

KarolG

Postautor: KarolG » 23 paź 2017, 12:18

Pan Brzeski wierzy w jakieś przepływy kosmicznych energii i w projektowaniu muszą być zachowane odpowiednie kąty itp. W związku z tym ciężko będzie go przekonać do innego kształtu domu. A te jego domki mi się nie za bardzo podobają.

Tomek

Postautor: Tomek » 23 paź 2017, 21:23

To szkoda... Ja tam nie mam nic przeciwko kosmicznemu kształtowi domku, ale z ludźmi w takie rzeczy wierzącymi trochę mi strach sąsiadować :) W każdym razie na pewno było by fajnie zaczerpnąć wiedzy o budowaniu domów od p. Brzeskiego.

nowoczesne komody nowoczesne stoły nowoczesne łóżka drewniane nowoczesne meble do sypialni

Wróć do „Hyde park”