If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Polska chrześcijańska ekowioska w Paragwaju

Tu dzielimy się linkami, inspiracjami, artykułami i innymi znalezionymi materiałami
seeker
Awatar użytkownika
Administrator
Kontaktowanie:

Polska chrześcijańska ekowioska w Paragwaju

Postautor: seeker » 21 mar 2017, 12:56

Przypadkowo trafiłem na YT na serie filmików kręconych przez Polaków mieszkających w Paragwaju, którzy chcą stworzyć tam chrześcijańską ekowioskę:

https://www.youtube.com/watch?v=3HlT4IzRTzg

Może warto się z nimi skontaktować i wymienić doświadczeniami?
"Instytucja Kościoła katolickiego jest znienawidzona jak nic innego na świecie po prostu dlatego, że sama jest jak nic innego na świecie" (G.K. Chesterton)

Tomek

Re: Polska chrześcijańska ekowioska w Paragwaju

Postautor: Tomek » 29 mar 2017, 10:58

Już jakiś czas temu widziałem, że są na YT te filmiki. Jakoś nigdy nie miałem czasu, by je pooglądać. Okazało się, że Wiki i Wojtek to zrobili i jeszcze poczytali i pooglądali inne rzeczy, które ta rodzina publikuje w Internecie. No i są to niestety "wolni chrześcijanie" z dość dziwnymi niektórymi poglądami (np. demoniczne pochodzenie objawień Maryjnych). O ile na ogół nie mam nic przeciwko protestantom, to ta rodzina chyba jest dla mnie za daleko :)

nowoczesne komody nowoczesne stoły nowoczesne łóżka drewniane nowoczesne meble do sypialni

Wróć do „Materiały”