If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Grzybów - październik/listopad

Organizacja spotkań, dyskusje na ich temat, zdjęcia
Tomek

Grzybów - październik/listopad

Postautor: Tomek » 16 paź 2017, 20:51

Mam nadzieję, że uda nam się coś szybko ustalić w temacie kolejnego (tym razem "nieobowiązkowego" ;) ) spotkania w Grzybowie.

Pomysł jest taki, żeby wykorzystać wolne z okazji Wszystkich Świętych i ewentualny tygodniowy pobyt Karola i Dominiki w Grzybowie w tym czasie. Kinga nie może przyjechać w weekend po święcie, w związku z tym pozostaje weekend przed lub wybranie 2 dni urlopu i przyjechanie w tygodniu (przed lub po święcie).

Jak Wam, ludki, pasuje lepiej?

Ja bym chciał dostać urlop i na spokojnie przyjechać w weekend przed świętem i wyjechać np. we wtorek. Muszę tylko pogadać z szefem, czy po niecałych dwóch miesiącach pracy dostanę urlop :)

Zaraz też napiszę do Ewy, czy w ogóle oni będą mieli możliwość przyjęcia większej ilości osób w tym czasie :)

P.S. Kinga, czy Ty byś jechała samochodem? Mariusz i Marta z Warszawy rozważają przyjazd, ale nie wiedzą, jak się dostać do Grzybowa.

Marysia

Re: Grzybów - październik/listopad

Postautor: Marysia » 17 paź 2017, 17:35

Mnie chyba też najbardziej pasuje weekend od 28.10 i myślałam żeby w poniedziałek albo we wtorek ( pewnie rano, żeby na wieczór być w Słupsku) pojechać dalej :)

Kinga

Postautor: Kinga » 17 paź 2017, 18:44

Kochani, tak, mi najbardziej odpowiada weekend 28-29.10 (albo nawet już od piątku 27.10).

Ewentualnie także 31.10 i 1.11 (ale poniedziałek 30.10 muszę być w Waw) więc generalnie ten weekend przed znacznie lepszy.

Tak, będę jechać autem i mogę wziąć rodzinkę z dzieckiem na pokład :)

Maniek

Postautor: Maniek » 18 paź 2017, 20:55

Nam pasuje 31 i 1. Nie będzie problememów z dostaniem wolnego 31. Cieszymy się, że mamy z kim jechać :) w której części Warszawy mieszkasz Kingo?

Kinga

Postautor: Kinga » 19 paź 2017, 20:41

We Włochach ale mogę gdzieś po Was podjechać. Jeszcze się domówimy jak na pewno potwierdzimy datę "zlotu" :)
Rozumiem, że fotelik czy gondolkę macie swoją, bo ja nie mam..

Tomek

Postautor: Tomek » 19 paź 2017, 21:38

Skontaktowałem się z Ewą. Jak najbardziej zapraszają :) Im pasuje weekend przed świętem, jak i okolice święta 31.X, 1.XI.

Mariusz, czy weekend też Wam pasuje, czy tylko te dni, o których pisałeś?

Skontaktuję się też z Karolem i Dominiką, bo to właściwie z ich przyczyny padł pomysł spotkania :)

P.S. Kinga, czy udało Ci się skontaktować z którymś z kolesi, którzy się do nas zgłosili?

Maniek

Postautor: Maniek » 21 paź 2017, 12:39

Tylko 31-1

Tomek

Postautor: Tomek » 21 paź 2017, 13:10

Dobra, ja tak sobie myślę, że jeśli dostanę urlop, to przyjedziemy w sobotę, a wyjedziemy we wtorek wieczorem lub środę rano. A kto w jakim czasie będzie mógł dołączyć, to dołączy :)

Rozumiem, że:

- Karol i Dominika chcą przyjechać w sobotę - zostać do ?;

- Marysia chce przyjechać w sobotę - zostać do poniedziałku wieczór/wtorku rano;

- Mariusz i Marta chcą przyjechać we wtorek - zostać do środy;

- Kinga albo weekend albo 31-1 - czy z racji Mariusza i Marty wybierasz tę drugą opcję? Czy może przyjedziesz dwa razy? ;) ;

Dodatkowo przyjazd rozważa:
- Iza i Piotr spod Torunia;
- rodzina Kozłowskich z Warszawy;

Tomek

Postautor: Tomek » 21 paź 2017, 13:13

A z innej beczki, to proponuję, by kto może wziął śpiwory, czy inne pościele, by nie robić Ewie kłopotu z praniem :)

Kinga

Postautor: Kinga » 22 paź 2017, 20:58

Kochani, ja wciąż albo - albo :)
Przyjechałabym najchętniej wtedy, kiedy będzie nas więcej.
Jeśli wszyscy zostaną dłużej, to w sumie mogłabym się skłonić bardziej do opcji 31-1 (ale wtedy nie zobaczę Marysi... :/ )

Pisałam do obu chłopaków, odezwał się na razie Bernard. Rozważa też przyjazd do Grzybowa a jak nie, to spotkam się z nim w Warszawie w kolejnym tygodniu. Obu zachęcałam do przyjazdu oczywiście :)

nowoczesne komody nowoczesne stoły nowoczesne łóżka drewniane nowoczesne meble do sypialni

Wróć do „Spotkania”