If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Spotkania w tym roku

Organizacja spotkań, dyskusje na ich temat, zdjęcia
Tomek

Spotkania w tym roku

Postautor: Tomek » 09 mar 2018, 10:47

Dogadałem się ostatecznie z Ewą. Nie za bardzo pasuje im jakikolwiek weekend w marcu. Natomiast Ewa zaprasza na Wielkanoc, więc my się wybieramy. Będziemy jechać pewnie na całe Święta - od soboty do poniedziałku. Ktoś ma chęć dołączyć ? :)

Natomiast kolejny zjazd to chyba zrobimy już po urodzinach w Oświęcimiu - w drugiej połowie maja lub w czerwcu.

Z kolei w lipcu Ewa zaprasza znów na warsztaty z REFA. Termin to 5-10 lipca.

Nie wiem, czy gdybyśmy tylko my byli w Grzybowie na Święta, to będziecie chcieli jeszcze jakieś spotkanie w Grzybowie w kwietniu zrobić?

Kinga

Re: Spotkania w tym roku

Postautor: Kinga » 13 mar 2018, 23:07

Jejku! Ale super, że na Święta jedziecie :) Ja to raczej nie... ale może coś wymyślę, żeby wpaść na jeden któryś dzień. Będę dawać znać, bo mi się już zatęskniło za Grzybowem szczerze mówiąc.. :)

KarolG

Re: Spotkania w tym roku

Postautor: KarolG » 15 mar 2018, 13:36

Może udałoby nam się wybrać do Grzybowa zaraz po świętach. np od poniedziałku Wielkanocnego do środy. I postaralibyśmy się przyjechać jak najwcześniej, żeby się spotkać chociaż przy obiedzie ;)

Ma też nadzieję, że spotkanie w Oświęcimiu udałoby się kilkudniowe(np. Boże Ciało) i wybralibyśmy się na jakiś spacer w góry.

Co do warsztatów to my na pewno w tym roku odpadamy.

nowoczesne komody nowoczesne stoły nowoczesne łóżka drewniane nowoczesne meble do sypialni

Wróć do „Spotkania”